La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

konto usunięte

0

O widzę że szkalowanie lekarzy na topie XD a jak ktoś złamie nóżkę to pędzi szybciutko choćby podskokiem na tej drugiej zdrowej girze żeby jak najszybciej pomogli. Że wysyłają na testy chorobowe, żeby móc określić rodzaj choroby, to też obrażeni XD hipokryci...

konto usunięte

8

@jordus100 A to ktoś ma chodzić ze złamaną nogą bo nie podobają mu się działania lekarzy...?
Ja tam nikogo nie szkaluje, ale Twoje porównanie jest idiotyczne.

0

@jordus100 Haha jak najszybciej pomogli weź coś przeżyłem i wiem, na ten temat.
Jak kasy nie wyłożysz to nawet spojrzeć na ciebie nie chcą. Raz byłem na wizycie oglądał rezonans itd zadzwonił do kierowniczki i kazali mi na drugi dzien przyjechać rano. Ja przyjeżdżam, a tutaj nic od okienka do okienka, aż poszedłem do sekretariatu i powiedziałem że chce rozmawiać z ordynatorem jak ludzi traktują. Takiej zjeby dostali. Jak można tak ludzi w konia robić? To są dobre cwaniaczki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?