La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

konto usunięte

23

Mourinho jak dostawał oklep 5:0 na CN to po meczu nie narzekał na piłkarzy,tylko winę brał na siebie. Koeman wczorajszą wypowiedzią, spalił praktycznie relacje na linii trener-zawodnicy. Ja się pytam, co jest nie tak, że taki FDJ jest obecnie dwie klasy gorszy niż w zeszłym sezonie? Co się stało że taki Dest zapowiadał się dobrze a teraz to cień tego zawodnika który do nas trafił z Ajaxu. Wygląda na to, że Koeman po prostu nie potrafi dopasować się w piłce klubowej. Co potwierdzają jego wcześniejsze wyniki w innych zespołach i wypowiedzi jego byłych podopiecznych. Zamiast harmonii, w szatni unoszą się opary jadu. Być może jego powołaniem powinna być praca selekcjoner, gdzie ma znikomy wpływ na relacje między zawodnikami. Dobry trener jest w stanie nawet z przeciętnych zawodników, wyciągnąć to co w nich najlepsze i sprawić że będą grać z pasją. Ale do tego potrzebny jest wzajemny szacunek. Coś jak u Simeone. Tam gwiazd nigdy nie było, ale drużyna była zawsze. Trener stoi za zawodnikami a piłkarze za trenerem. A Koeman, który jeszcze niedawno narzekał na zbyt szeroką kadrę, teraz na konferencji, żali się dziennikarzom w stylu, "no spójrzcie na ławkę, kim ja tu ku.. a mam grać!". No ja bym już u tego pana po czymś takim, też nie chciał grać.

3

@sevs skończyłem czytać na Mourinho winę brał na siebie :D

0

@Odcinkowy tersz Mou jest do rany przyłóż się w tedy to sędziowie, nie przycinanie trawy i tego typu odpaly

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?