- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1693 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
FcPortoFan1999
5
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
23 odpowiedzi
BorzyKrzys
33
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1693 Culés
1
Nie rozumiem zachwytów nad Pedrim, mnie jego gra meczy i dużo bardziej wolę oglądać Gaviego. Skoro Pedri i De Jong to tacy świetni środkowi pomocnicy i decydują w dużej mierze o stylu to dlaczego nasza gra wygląda tak kiepsko?
2
@blaugrana1980 Bo nie mamy od lat skrzydeł z prawdziwego zdarzenia przez co cała drużyna wygląda bardzo źle.
1
@blaugrana1980 fajnie by było żeby on zaczął jakoś wpływać na przebieg meczu. Narazie nic takiego nie widać.
3
@blaugrana1980 kiedyś zrozumiesz
1
@pt9 odnośnie skrzydłowych to miejmy nadzieje, że Ansu i Dembele bedą zdrowi i skonczą się problemy na bokach
1
@tomcias10 dlatego nie rozumiem tych zachwytów bo bezpieczne podawanie do najbliższego mnie nie przekonuje
0
@blaugrana1980 Dembele i zdrowy to jak dzisiaj komentator o Isco: Isco i szybki atak
2
@blaugrana1980
Bo brakuje klasycznego DM-a. Nikt już w pomocy nie robi czarnej roboty.
Zachwyty nad Pedrim są, ponieważ ma umiejętności zawodnika 4 lata starszego. A to oznacza, że za 2-3 lata, jeśli go klub nie zajedzie będziemy mieli jednego z najlepszych pomocników na świecie.
Co do De Jonga. To jest niesamowity piłkarz. Przy dobrym trenerze byłby już wybitnym pomocnikiem. Jak dla mnie przy Koemanie, jego rozwój się zatrzymał. Pewne elementy wzmocnił, ale inne osłabił.