La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

1

Ciekawe na co będą narzekać dzisiaj niedzielni kibice kiedy wygrają 3:0 z Serbią (na co się zapowiada).
@Encore jak myślisz? Że nie zmiażdżyli do 10 w każdym secie?
Czy po prostu będą dyskredytować wartość brązowego medalu ME?

konto usunięte

2

@michal26 narazie, to same posty w wyczekiwaniem na te osoby :)

1

@michal26 Pewnie to drugie :P

1

@michal26 Dobre pytanie

2

@michal26 będzie deprecjonowanie brązu co jest absurdalne

0

@Rust_Cohle no po wczorajszym głosów rozsądku było jak na lekarstwo. Dzisiaj to samo zapewne będzie.

3

@michal26 No dla mnie akurat liczy się zawsze, tylko złoty medal. Tak więc dolicz mnie do grona malkontentów. Natomiast nie jechałem w żadnym momencie po chłopakach za porażkę, bo walczyli i dawali z siebie wszystko. Po prostu dla mnie zawsze liczy się tylko zwycięstwo

0

@patry295 to, że gramy o złoto to jedno. Ja też uważam, że na każde zawody trzeba jechać po wygraną. Natomiast trzeba cieszyć się z każdego medalu.

1

@michal26 mnie też można liczyć do malkontentów. Dla mnie jako "niedzielnego" kibica siatkówki liczą się tylko Igrzyska Olimpijskie i tu czekam na sukces. Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy- fajnie wygrać, ale to już dla mnie turnieje kategorii B w tym sporcie. Natomiast za drużynę oczywiście trzymam kciuki zawsze ( z wyjątkiem Kubiaka, zawsze mi się lepiej ogląda i łatwiej kibicuje bez tego prostaka).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?