La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 627 Culés

1

PSG wczoraj w drugiej połowie to niemal jak schyłkowa Barcelona z Messim. Leo na 30-40 metrze szuka gry a reszta stoi i sie patrzy jak szpak w pizdę. No i był jeszcze Ney z rajdami kamikadze po których tracił piłki i napędzał kontry. Brugge piękny meczyk zagrało, maksymalna intensywność, wychodzenie na pozycje, bez kompleksów i strachu w oczach. Jakby zdobyli wczoraj 3 pkt to nikt by nie napisał że niezasłużenie.

I na zakończenie zaryzykuje już teraz pisząc że PSG LM nie wygra. Chyba że sie staną drużyną z prawdziwego zdarzenia bo wczoraj wyglądali jak zlepek przypadkowych piłkarzy którzy dzięki umiejętnościom indywidualnym coś tam czasami pokażą.

1

@sebo939 to że PSG nie wygra ligi mistrzów było pewne już przed sezonem. Wystarczy spojrzeć na ich atak. Messi, Neymar, Suarez było zajebiście skomponowane. Messi Neymar Mbappe jest kiepsko dosztukowane

« Powrót do wszystkich komentarzy