La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1216 Culés

7

Jedziecie po tym Roberto strasznie. Według mnie zrobiliście sobie z niego kozła ofiarnego. Ja wczoraj widziałem ze 3-4 akcje w samej pierwszej połowie jak urywał się obrońcom na swoim skrzydle ale Eric Garcia (za każdym razem chyba on był przy piłce) nie miał jaj by mu zagrać długą piłkę mimo ze Sergi machał mu łapami jak opętany. Akurat Roberto potrafi napędzać akcje ale MUSI MIEĆ Z KIM a ofensywy wczoraj brakowało najbardziej. Jak dla mnie cichy anty bohater meczu to Garcia. Cichy bo nikt o nim nie mówi. Nie dość że bał się ryzykowąc przerzuty to po jego rykoszecie mecz się przełamał mentalnie i siadła w głowie porażka - mówił o tym Pedri. Można powiedzieć pech (Erica przy rykoszecie) - ale nie - ostatni obrońca ma obowiązek mieć jaja i nie odwracać się dupą do takich strzałów. tyle ;)

7

@sokot Jak kilka razy mu zagrali to Davies go dogonił mimo tego że miał 10 metrów straty

2

@sokot To Koemann skazał Roberto na ten los dajac go na wahadlo.

3

@parpe właśnie miałem o tym napisać

0

@parpe przynajmniej prubował bo większość w tym włąśnie Garcia nawaliła w zbroje

2

@sokot Równie dobrze Roberto jakby dostał piłkę od Garcii mógłby ją zaraz stracić, co jakimś niespotykanym zjawiskiem w jego wypadku by nie było. odnoszę wrażenie, że ostatnio jest jeszcze bardziej jakiś taki ociężały, wolny, brakuje mi u niego intensywności. Po prostu przeciętniak w słabej formie

1

@SuperPatsonFCB to jest co by było gdyby - nie dostawał piłek jak były okazje! Ja przynajmniej to widziałem i frustrowało to strasznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy