- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 697 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 697 Culés
0
Jeżeli GoW Ragnarok to ostatnia część o bogach nordyckich to co z Odynem jeżeli głównym złym ma być Thor.
2
@barcanawieki chlop co juz spoilery chce
1
@barcanawieki nikt nie mowik, że Thor jest głównym złym. Tak samo jak Freja nie jest główną zła. Odyn to pewnie na razie tajemnica.
0
@barcanawieki a to pewne że będzie ostatnia część? Słyszałem że to ma być trylogia
0
@Seledynowy Tak potwierdzili to
0
@koksik2700 Producent mówił, że głównymi antagonistami w tej części będzie Thor i Freya.
1
@Khajio Twórcy z Sony Santa Monica potwierdzili na blogu PlayStation, iż tym razem będziemy mieli na głowie przynajmniej dwóch antagonistów: Freję oraz Thora.
Przynajmniej - słowo klucz.
0
@koksik2700 No to pewna strona znana z robienia błędów w artykułach popełniła kolejny błąd. Mimo wszystko wątpię w dużo większą ilość, skoro nie bali się aż tak maltretować nas Baldurem w poprzedniej części. Był kiedyś artykuł, że wszystkie walki z nim były projektowane przez jakiś rok. Wątpię, by dodali takich Bogów jak Odyn czy Hajmdal, skoro tyle zajęła im walka z jednym bossem i jeszcze wzięli kolejną. Freya, Thor może będzie płot twistem zdrada Tyra i tyle będzie z tych epickich walk, reszta będzie drugorzędna.
1
@Khajio tylko, że te zatargi może nie muszą kończyć się pojedynkiem jak z bossem? Czekamy na fabułę. Inaczej się nie dowiemy. :)
0
@koksik2700 Patrząc po wydarzeniach w Grecji i jak wyrżnął cały napotkany panteon prócz Afrodyty, chyba tak. :D
Jakoś nie wyobrażam sobie, by w tak krwawej i nastawionej na walkę serii, antagonista sprowadzał się tylko do występów w przerywnikach, zwłaszcza że świat wygląda inaczej od poprzednich części. Teraz nie Kratos, ale kilku ważnych Bogów chce go zabić. Choć nie wykluczam, że tym razem zrobią na przeciw tradycji i Kratos oszczędzi jakiegoś Boga (Freya?), ale też po kilku walkach. Nawet trailer trochę sugerował ich pojedynek i ucieczkę Kratosa z niej.
1
@Khajio tylko, że Kratos może zginąć.
0
@koksik2700 W sumie o tym nie pomyślałem. Znaczy myślałem bardziej o końcu gry, ale właściwie może zginąć po walce z Thorem. Ale wtedy i tak Loki weźmie sprawy w swoje ręce i zemści się na mordercach swojego ojca.