- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 970 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 970 Culés
5
Taka jest niestety przykra prawda. Wielu z nas krytykuje Anglików za wygwizdywanie hymnów rywali, a tymczasem na trybunach robią dokładnie to samo co kibice z Anglii. Jedyny plus jest taki, że dużo rzadziej dochodzi do aktów fizycznej przemocy, co w rozgrywkach klubowych w Polsce jest niestety nadal częstym zjawiskiem.
16
@Chakalaka Piękne jest to jak was to boli.
4
@Chakalaka Chyba nigdy nie miałeś do czynienia z wyspiarzami w wieku 20-30 lat. To największe bydło, jakie spotkałem będąc w Hiszpanii, Grecji, czeskiej Pradze czy nawet w Bulgarii. Chyba że chcesz udowodniać że naród zezwierzęciał po odejściu Tuska...
0
@korolocik
Kogo masz na myśli pisząc "was"?
@Ironman
Opisałem jedynie hipokryzję niektórych Polaków.
7
@Chakalaka "was" towarzyszu Czupakabra
5
@korolocik Ale co boli? To, że Polacy zachowują się jak wieśniaki (alkohol, wygwizdywanie hymnów) wg autora? Z chęcią bym pojechał i skonfrontowałbym te słowa z rzeczywistością
1
@arasz1819
Zrozumiałem, obywatelu araszu.
1
@korolocik
Kogo boli? Facet napisał prawdę. Byłem na kadrze 2 razy i więcej nie pójdę. Ja rozumie że można sobie kupić piwko i wypić, ale duża część z tych ludzi była już upita przed meczem a w trakcie meczu jeszcze kupowali piwo na meczu. To samo było na superpucharze Polski.
Natomiast serdecznie polecam wszystkim mecze klubowe i reprezentacyjne w siatkówce. Atmosfera zupełnie inna a kibice jeżeli kupują piwo to z umiarem. Rzadko kiedy można spotkać kogoś pijanego na trybunach.
0
@Chakalaka co się dzieje z komentarzem że połowa znika?....
0
@Chakalaka Oczywiscie o dostaniu w ryja na polskim stadionie ,pisze ten co w ryja na polskim stadionie nie dostal.
1
@martin3131 Co to ma do rzeczy?
0
@Chakalaka Doznales przemocy fizycznej na polskim stadionie?
0
@martin3131 Nie, nie doznałem.
0
@Chakalaka A chodzisz na mecze ?
0
@martin3131 Chodzę.
0
@Chakalaka To super ,myslalem ze nie wiesz o czym piszesz.