La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

1

Pojawił się wreszcie pierwszy zwiastun nowego Matrixa, żeby tylko tego nie spierdzielili..


konto usunięte

0

@4drian0 ale kalka z poprzednich części. W ogóle niepotrzebny film. Jeszcze patrząc na tożsamość płciową reżysera/reżyserki to z pewnością będzie przeładowane poprawnością polityczną łajno.

1

@4drian0 boje się, że może być tak jak z kolejną trylogią Star Wars, czyli o krok za daleko. Zwiastun wygląda tak, że będzie albo epicko albo kiczowato. Byleby było przekminione, bo zwykły film akcji sci-fi w uniwersum Matrixa to będzie klapa.

0

@4drian0 Wątpie by było to tak dobre jak oryginalna trylogia.

0

@4drian0 Licze cholernie na ten film, ale boje się trochę, bo w zwiastunie jest mało "matrixowego mroku", za dużo nowoczesności i Neo wygląda jak John Wick (mógł jednak zmienić fryzurę do Matrixa..). No i gdzie jest prawdziwy Morfeusz oraz... Agent Smith?! :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?