La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2205 Culés

0

Laporta i te jego 50 lat.

The General Manager of the CVC Fund confirms that the agreement with the League will be for a period of 8/10 years, not 50 years!

Juan Arbid: We will leave LaLiga after a little more than five years. There is no specific date, but in such operations, the normal situation for leaving is after 8 or 10 years.

9

@amanter Umowa jest na 50 lat, ale po 10 latach CVC ustąpi miejsca innemu inwestorowi więc za wiele to nie zmienia.

0

@BarcaInfo skad info?

0

@amanter no kurłła mówię ci

0

@amanter Superliga to umowa na 25 lat. Jakby co. I wtedy jest cudowna umowa

konto usunięte

2

@amanter ty jak zwykle zbyt szybko wysnuwasz wnioski. I to oczywiście zawsze te same.

0

@tbas tylko z Superligi dostajesz kase, , której nie musisz oddać. Z tym CVC to szkoda gadać bo to jakiś złodziejski twór ta umowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?