La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

konto usunięte

5

spotkanie pomiędzy Barca i Lipskiem dotyczące Olmo zostało zaplanowane. Barca woli ściągnąć go w styczniu jeśli to się nie uda to w lipcu. Lipsk natomiast nie jest zbytnio chętny do sprzedawania zawodnika w styczniu[Ferran Martinez tier2(wg tierlisty Barcainfo)]

konto usunięte

1

@Emhyr jak zapłacą za niego 70 80 mln to sa frajerami

0

@MarcelNJ11 mam nadzieję że Laporta tego nie zrobi. Ale śmierdzi mi tu jakimiś 40 bańkami.

konto usunięte

0

@MarcelNJ11 Lipsk jest znany z tego że sprzedają po taniości. Czuję że tu będzie podobnie

0

@Emhyr za 75 mln to niech idzie do City

0

@Emhyr Kogo Lipsk sprzedał po taniości? xD

0

@takisobiektos Upamecano

0

@pinasmeister Tylko, że on miał klauzulę.

0

@pinasmeister Upamecano miał klauzule.

konto usunięte

0

@takisobiektos każdego sprzedają za mniej niż by mogli Sabitzer nie jest wart tylko 16mln szanujmy się Werner był dużo więcej wart niż 50mln jak przechodził do Chelsea Naby Keita tutaj im się jedynie udało bo poszedł za 60mln reszta ich "gwiazd" nie odchodziła za grube miliony

konto usunięte

0

@Emhyr oby tak było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?