- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
24
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
3
Co to ma za znaczenie komu Ronaldo strzela? Nawet jakby ładował po 20 bramek Hiszpanii, Francji, Włochom i Niemcom, to trzeba na wszelki wypadek umniejszyć jego golom, żeby czasem nikt o Messim nie zapomniał. Doceńcie Geniusza. Skoro tak łatwo strzelić gole Liechtensteinowi czy Wyspom Owczym, to chętnie poczekam aż ktoś pobije jego rekord.
1
@magister97r
8 dni w serwisie.
Dalsza dyskusja zbędna
1
@Kapitan hawk Myślę kolego, że niektórzy są zorientowani kim jestem, więc takie teksty możesz sobie pisać do kogoś innego. :)
1
@magister97r Nie jesteśmy kolegami.
6
@Kapitan hawk napisałem to z pokojowym zamiarem, ale masz rację, kolegami nie jesteśmy. Całe szczęście. :)
1
@magister97r Też się cieszę.
10
@Kapitan hawk @magister97r tak krótko tu jest a już ma więcej ciekawych wpisów niż Ty.
1
@magister97r Messi już go zjadł w reprezentacji po wygraniu CA i dojściu do kilku finałów w tym mistrzostw świata gdzie został MVP mundialu. Także niech sobie Ronaldo strzela ile chce i śrubuje swój rekord.
0
@Yoshi94 a ja więcej niż ty. Nie dziękuj.
0
@Kapitan hawk czyli obaj się cieszymy. Super, miłego wieczoru. :)
0
@Yoshi94 wlasnie wpadłes na liste podszywko. Od teraz uważaj ;)
0
@magister97r wzajemnie :)
0
@smurfsoles2 bardzo się cieszę :) choć w sumie nie wiem co to za lista :D
Komentarz usunięty