La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

0

Dembele się kończy kontrakt za rok, tak? Jak wróci z kontuzji, to dalibyście mu szansę do gry? Bo ja chyba nie. Jak przesiedzi cały rok na ławce, to go żaden dobry klub nie będzie chciał, a on i tak chyba z nami nie przedłuży kontraktu.

1

@Woland10 przedłuży kontrakt, szanse powinien dostać pół poprzedniego sezonu grał na 9 a jak wiadomo na PS byłby z niego najlepszy pożytek

0

@Woland10
już było info że jest chetny przedłużyć z niższą pensją, po co pisać takie rzeczy bez sprawdzania

1

@Xxxbarca4ever ok, to fajnie, bo jako jeden z nielicznych czasami przedrybluje rywala.

0

@Woland10 on i tak dostanie szanse a jak odszedł Griezman to ma miejsce w składzie.Zapewne Aguero luke de jong odejdą po sezonie.Co do Coutinho to kwestia w jakiej formie wróci.Na dziś to go sprzedadzą.Miejsce dka Dembele jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?