La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

3

Ogólnie byłem zwolennikiem transferu Griezmanna, natomiast po dwóch sezonach uważam, że ten gość nie dźwignął presji, ani nie dopasował się do stylu gry. W moich oczach prawdziwego Griezmanna mieliśmy tylko przez pierwsze kilka meczy, gdzie grał jako " pewny Siebie i Swoich umiejętności piłkarz " - min. Przygotowanie cieszynki po golu - to może zrobić tylko piłkarz, który jest pewny Siebie. Później to ciągła walka i próby przekonania że tu pasuje, co raz większa presja i niepowodzenia. Piłkarz z Niego bardzo dobry, nikt tego nie neguje, ale On potrzebuje wiary - Simeone go szybko odbuduje , takie mam wrażenie.

0

@xxKrysztalekxx zgadzam się, jednak żal będzie patrzeć jak taki Griezmann, Suarez będą nas jechać...tak jak Coutinho grając dla Bayernu.

0

@xxKrysztalekxx założę się, że wpakuje nam przynajmniej jedną bramke w meczach z Atleti

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?