La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

1

1

Problemy @neeed, wciąż będzie stękał na piłkarzy i Koeman'a.

1

@Rewolucja123 Jesteśmy w najgorszej sytuacji ekonomicznej w historii, która jest wynikiem działań tylko i wyłącznie JMB i mielibyśmy pozbyć się Laporty bo nie naprawił tego w jedno okno? Głupota

0

@Rewolucja123 Jak pisałem o "ciemnej" stronie Laporty z tamtego okresu, to chyba byłeś nawet świadkiem jak jego obrońcy się na mnie rzucili.

1

@Wossi61FCB No nie mów, że odbierasz to na serio.

@norbi77 czytałem. Sam nie byłem za Laportą. Wolałem Fonta, bo miał pomysł, gotowy projekt finansowy i sportowy, a wszedł Laporta z plakatem i wygrał hasłem 'REAL NIE WYGRAŁ ZA MOJEJ KADENCJI CZEMPIONS LIG!'.

0

@Rewolucja123 Czyli standardowo...kampania oparta na sentymentach :P

0

@Rewolucja123 Wiem, że ty sobie jaja robisz, w końcu wkleiłeś link do ankiety z 2008 roku, ale tutaj ostatnio co chwilę czytam o tym by Laporta podał się do dymisji lub to, że jest jedną wielką porażką i się za głowę łapię. Mamy miliard euro na minusie i miną lata zanim wyjdziemy na prostą. Teraz musimy się ratować takimi manewrami jak Luk za Griezmanna. Czy mi się to podoba? Oczywiście, że nie. Mamy gorszy atak niż Sevilla, ale cóż zrobić...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?