La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

konto usunięte

1

Czy jest jakiś topowy zespół europejski który gra bez zawodnika potrafiącego grać na dziewiątce? Gra tyłem do bramki rywala, umie utrzymać się przy piłce przez co koledzy mogą przesunąć się bliżej bramki przeciwnika. A do tego strzela bramki z rywalem na plecach. W Barcelonie staramy się tuszować nasz problem przesuwając tam napastników którzy nominalnie wolą grać w innych strefach boiska. To tak jakby na środku obrony grali boczni obrońcy. W końcu to też obrońcy prawda? Nie będzie wielkiej Barcelony nie będzie wielkich sukcesów Barcelony bez skutecznego środkowego napastnika. Tak jak nie będzie wielkiej Barcy bez znakomitego bramkarza czy też środkowego obrońcy.

konto usunięte

1

@Janiama City nie ma klasycznej 9
Edit
Uprzedzajac Jesus takim nie jest.

0

@Janiama często grywało tak City.

konto usunięte

2

@Janiama City jest najbliżej, ale IMO to jeden z głównych powodów ich porażek w LM.

1

@Janiama Pisałeś wcześniej coś podobnego i dostałeś odpowiedź, że Chelsea i City czyli finaliści LM, czyli się da. W tym sezonie do Chelsea przyszedł Lukaku ale jakie będą efekty tego nie wiemy

0

@Janiama To, że nie mamy 9 nie znaczy, ze to jest Leganes żeby sciągać tu takich piłkarzy jak Luuk De Jong, Martin o Boatengu nie wspomne..

0

@Janiama No Manchester City nie ma, bo Jesus jest rezerwowym. Chelsea w poprzednim sezonie też nie miała, bo Werner to też taki półskrzydłowy, a półnapastnik.

konto usunięte

0

@domin682 A kto grał w Chelsea na 9? Niemiecki napastnik Werner się nazywa

konto usunięte

0

@Coutinho007 Jasne że nie ale bez 9 to tak jak pisałem 5 lat na Mistrza poczekamy

konto usunięte

0

@LeoMessiah Jesusa porównałbym do Depaya

konto usunięte

0

@LeoMessiah Jezus obecnie gra i strzela. Wczesniej był Aguero a bez 9 Pep nie wygrał LM.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Jeszcze gra bliżej środka boiska niż Depay

0

@Janiama Nie wiem czy to była pozycja nr 9. Dla mnie nie

0

@Janiama Tacy zawodnicy to też żadna gwarancja jakości sportowej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: