La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

5

Ja bym się tak nad Koemanem nie pastwił. Odszedł Messi, kontuzje zawodników, sporo piłkarskich niewypałów w kadrze (Pjanić, Griez, Lenglet), obniżka formy niektórych (Umititi przez kontuzje, Alba, Dest). Jest jak jest po prostu... Sorki, że Kukizem zaleciało.

2

@tobiasson92 a teraz zobacz skład Getafe.

2

@tobiasson92 no to prawda. Koeman trafił na najgorszy od 20 lat kryzys w tym klubie..

1

@tobiasson92 ale to, że odszedł Messi to problem? Przecież według tutaj według sporej liczby osób na fcbarca.com on blokował większość piłkarzy w klubie, to bez niego powinna się drużyna bardziej zgrywać. Nie jest tak?

1

@tbas Który gra ze sobą już jakiś czas, a u nas non stop jakieś zawirowania.

0

@Tollusiek Jaki Ty jesteś śmieszny :)
Myślisz, że po odejściu Messiego (najlepszego piłkarza w historii) zespół od razu zacznie grać koncertowo? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?