La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1793 Culés

7

Właśnie z takimi tuzami jak Roberto, Brajtłejt, Pjanić, Umtiti, itd., jesteśmy w tym miejscu gdzie jesteśmy, tzn. remis na wyjeździe z Bilbao jest dla nas sukcesem. Zapowiada się pasjonujący sezon.

1

@Catalanian1991 a co ma do tego Pjanic i Umtiti? Grali młodzi i co pokazali?

0

@Catalanian1991 zawsze remis lub zwycięstwo na tym gorącym terenie jest cenne. Remis na takich stadionach jak w Sevilli, Madrycie (oba stadiony), czy Valencii czy Bilbao, to czasami max, co można wyciągnąć.

0

@tbas czego nie rozumiesz z powyższego? Fakt posiadania w kadrze takich graczy jak Pjanicia czy Umtitiego (czytaj - posiadających gigantyczne kontrakty, a totalnie niepotrzebnych klubowi) blokuje dalszą reorganizację drużyny, a co za tym idzie pośredni prowadzi do takiego obrazu naszej gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?