La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1376 Culés

0

Real sprzedaje Odegarda za 40 mln do Arsenalu. Serio? To my nie możemy się pozbyć piłkarzy za darmo a obi sprzedaą wieczny talent który coś nie może wystartować za 40 mln?

1

@kejdzi nic nie może??? xD W RSSS, drużynie, które co rok zajmuje 5-8 miejsce był kluczową postacią i nakrywał czapką wtedy każdego z naszych pomocników.

0

@FCB24 A mimo tego w Realu nie daje rady mimo tego że średni wieku ich pomocników to 49 lat.
40 mln w pandemii to bardzo dużo.

0

@kejdzi No tylko że On zarabiał w Realu 4mln funtów za sezon, a nie jak np Pjanic 12 :D Drobna różnica jeśli chodzi o szukanie klubu zdolnego zapłacić taką pensję

0

@kejdzi bo pomoc Realu jest wybitna pomimo wieku i jest druga najlepszą linią pomocy w XXIw?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?