La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

4

Dzisiejsza porażka Dinama dowodzi jak miernym klubem jest Legia. W czwartek szykuje się kompromitacja ze Slavią.

Mimo wszystko jednak klub ze stolicy nie jest aż tak słaby jak Wisła Kraków.

1

@Chakalaka Legia będzie miała puchary w tym sezonie a ściślej mówiąc Conference League, czyli puchar badziewiaków jak ładnie to określił kiedyś M. Pol.

0

@Chakalaka Rurku ale Legia gra w czwartek.

0

@tobiasson92
Badziewny klub, badziewne rozgrywki.

0

@tobiasson92 Radzę przeanalizować jakie tam drużyny będą grać.
Tam będą drużyny które w większości by grały w LE. Zajęły miejsca w ligach które dawałoby by im LE ale po dodaniu nowego pucharu grają w CLE

0

@Criss18Barca Z czego mecze będą bodaj o godzinie 15.30 i pieniądze z Conference o połowę mniejsze niż w LE. Conference League służyło tylko zabetonowaniu LM i LE. Stworzono te rozgrywki by ci mniejsi się nie burzyli.

0

@tobiasson92 Za wygraną w trzeciej rundzie polskie zespoły mogą liczyć na 550 tysięcy euro. W przypadku porażki w czwartej, ostatniej rundzie eliminacji, drużyna w ramach pocieszenia zgarnie 750 tys. euro. Z kolei awans do fazy grupowej oznacza premię w wysokości 2,94 mln euro. To oznacza, że drużyny z Ekstraklasy mogą w przypadku awansu łącznie zainkasować niemal cztery milion euro.
Dodatkowo jest to szansa na budowwmie rankingu. Bo czy wygrywasz w LM, LE czy Conference to dostajesz tyle samo punktów do rankingu :)

0

@Chakalaka Wiesz... Legia w przeciwieństwie do Wisły nie była też zarządzana przez pseudokibiców powiązanych z mafią, którzy doili z niej kasę na potęgę ;) Ciężko nawet śmiać się z upadku Wisły... Tu trzeba trzymać kciuki by się odbudowała po tym jak w końcu zagościła pod Wawelem normalność.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?