La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

4

Rozumiem wszystko jeżeli chodzi o finanse,ale nie może być sytuacji gdzie pół składu obniżyło wynagrodzenie w tym Pan nieobecny już Lionel Messi a reszta zawodników tego nie robi. Przecież to niszczy szatnie, tworzy pewne grupki i spięcia. Chu***ale jednakowo, solidarnie jak w drużynie, rodzinie. Albo wszyscy idziemy tą samą drogą albo nie i moim zdaniem ananas,który decyduję się wyjść przed szereg powinien opuścić grupę przez presje szatni ( chociażby) albo jesteśmy drużyną,albo nie i moim zdaniem tutaj nie ma miejsca na zasłanianie się zapewnieniem bezpieczeństwa rodzinie czy jakimś honorem. Po prostu albo wszyscy albo nikt, lub wypad. Tak to powinno wyglądać

0

@jeyx77x Nawet w przedszkolu tak nie ma, a ty oczekujesz tego od ludzi którzy mają "ekipy" od zarządzania ich majątkiem, przeróżne interesy i życiowe doświadczenia, i nie każdy w składzie kocha Barcelonę niektórzy powinni to zrozumieć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?