La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2006 Culés

5

Możliwość customizacji stadionów dla nielicencjonowanych teamów, twarz Ansu Fatiego, podobieństwa do PESa i nowe animacje dla konsol next-genowych. Pierwszy raz od kilku lat na poważnie zajmę się karierą w Fifie. Szkoda tylko, że trzeba jeszcze trochę poczekać.

Na pierwszy ogień idzie sprzedaż Pjanicia i Braithwaite'a. ;)

2

@Kettger Ja bym kupił, ale na PC będzie bez większych zmian

0

@Kettger I w taki sposób EA Sports nabija kasę. Naobiecują cuda na kiju, a po miesiącu każdy będzie narzekał i wyzywał FIFĘ.
Poza tym wymieniłeś tylko "opakowanie" gry, a nie sam gameplay, który chyba jest najważniejszy?
Edytujesz stadion, a zawodnicy będą biegać i zachowywać się jak ameby umysłowe i co wtedy?
Już to przerabiałem :)

1

@norbi77 Jeżeli nie będzie mi odpowiadało, to sprzedam. :)

1

@norbi77 no ale podobno w tym roku to już ma inaczej wyglądać. Pozostaje czekać na demo

0

@Kettger I Umtitiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?