La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

konto usunięte

3

Śmieszy mnie fakt, że taki Umtiti może dy... Barcelonę na kasę na podstawie kontraktu, chociaż nie jest w stanie wypełniać jego zobowiązań. Kto pisze te umowy? Przecież za brak podania się leczeniu przez klub i działanie na jego szkodę (leczenie u szamana), powinna być możliwość wywalenia go na zbity pysk. Nie stosujesz się do zasad za które dostajesz kupę kasy, to płacisz karę, dostajesz kopa w tyłek i do widzenia. Naprawdę ciekawi mnie jak wyglądają pod względem prawnym te umowy.

konto usunięte

1

@Kurkmen widac ,że nie masz pojecia o piłce.

konto usunięte

1

@MarioVeB! cieszę się, że ty jesteś taki oświecony i zapewne również jesteś specjalistą ds. kontraktów zawodników FC Barcelony.

0

@Kurkmen Ty też nie jesteś, a jednak Cię śmieszą.

0

@Kurkmen ale zawodnik jako człowiek chyba ma prawo decydować o swoim leczeniu, swoim zdrowiu. To juz skrajny przypadek z szamanem ale Odwrócmy sytuację. Zawodnik łapie kontuzje i klub zamiast do lekarza wysyła zawodnika do szamana i ma poddać się jakimś rytuałom...
Idziesz na takie coś?

konto usunięte

0

@Kurkmen Jaki znowu szaman? Skąd wy to wzięliście? Leczenie zachowawcze z użyciem komórek macierzystych, w nowoczesnym ośrodku jest dużo bardziej zaawansowaną metodą niż okaleczanie, które było alternatywą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?