La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

0

Kays Ruiz-Atil przyszedł za darmo z PSG do Barcelony. Więc PSG postanowiło sobie za darmo wziąć Leo.
Ostatni taki przypadek między tymi klubami był wtedy jak Barcelona chciała Verrattiego i szejk groził żeby odczepili się od Verrattiego, się wziął wkurzył i zabrał nam Neya. Wniosek jest prosty
Lepiej nie drażnić szejka :)

0

@patrykzmc2000 A teraz wbijam i narracje psuje. Leo nie idzie tam bo Szejk robi to z zemsty za jakiegoś Kaysa tylko slatego bo limit płacowy nie pozwalał nam przedłużyć kontraktu z Leo.

0

@patrykzmc2000 Wg mnie młodzi "nie wszyscy" mimo fajnych pieniędzy odchodzą z psg widząc brak szans na grę. Psg oddaje praktycznie wszystkich młodych zawodników tylko po to aby zatrudniać gwiazdeczki, co widzą młodzi zawodnicy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?