- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
104 odpowiedzi
MirusAmisz
23
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
5
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
0
Co uważacie na temat Grealisha? Jest warty tej ceny? Statystyk ani styl gry nie pokazują aby był to piłkarz na rekord transferowy PL.
7
@koziar Żaden Anglik nie jest wart takich pieniędzy ale sam Jack jest kocurem
3
@koziar Overatted
2
@koziar rynek piłkarski już dawno zwariował, ale i tak uważam, że przepłacony sporo
1
@koziar moim zdaniem jest w top3 graczy na świecie na ten moment.
Cena promocyjna
4
@Rust_Cohle Moim zdaniem nie jest nawet w top 10 i jest przepłacony z 30-40 mln chyba że był to sarkazm.
1
@koziar
Nie jest, to co się dzieje na rynku transferowym to szaleństwo.
@Rust_Cohle
Jak on nawet w reprezentacji Anglii nie gra w podstawowej 11 :D
1
@koziar taka cena bo miał taka klauzule odejścia , nie jest wart tyle na 100% , a co będzie za 2-4lata :) tego nie wie nikt , to taka inwestycja , jaką każdy może zrobić kupić działkę poczekać i zarobić /albo stracić
4
@koziar zwróć tylko uwagę na to, ze on te statystyki musiał robić w Aston Villi, a nie w jakims topowym klubie. Poza tym jest w czołówce statystyk jeśli chodzi o kreowanie szans i wygrana ilosc dryblingów. Może wydawać się ze chora cena, ale z drugiej strony jak za takiego Coutinho Barcelona dała 140mln, to Grealish w porównaniu z tym nie jest taki zły.
1
@ZielonySzparag Nie no transfery Bartomeu nie liczymy jako poważne. Grealish w porównaniu z takim Sancho, który świetnie wypadał w kilku sezonach Bundesligi i LM wydaje się bardzo przepłacony. Sam, zawodnik jakoś wzbudza moją sympatię choć ma tą grzywę nie pasującą do niczego ale będę go śledził.
1
@Rust_Cohle top 3 graczy na swiecie a jednak byl rezerowowym w kadrze anglii
1
@ForcaMilosz Nie poznał się trener na nim
0
@koziar rekord padnie pod koniec okienka jak Kane przyjdzie. On jest wart takiej kapusty.