- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
7
W Dniu Swira Adaś mówił do matki, ze mama ma na wszystko rady z którymi człowiek nie wie co ma zrobić.
La Bamba w pigułce.
Przecież to jest takie proste. Tego, tego i tego sprzedać, weźmiemy za nich ...(tutaj wpisz mocno przesadzoną cenę) i podpisujemy Messiego i jeszcze na Haalanda starczy. Dlugi tez spłacimy jak obetniemy pensje temu, temu i temu. A Laporta ciemniak tego nie robi.
2
@arasz1819 Wymieniłeś prawie wszystko, co Laporta obiecał w trakcie swojej kampanii oraz już po niej. Najwidoczniej jemu łatwo było mówić. Szkoda, że jak przyszło do działania to okazał się...
0
@LuisSalvano zawsze powtarzam ze trzeba patrzeć szeroko i na całość. Kampania wyborcza to jedno, a życie to drugie. Ktoś liczył na pół mld w plecy? Chyba nikt. Brak chętnych na leniów też ciężko zwalać na niego. Niektorym nie przeszkadzała dekada Rosselo-Bartomeów, a problem z Laporta juz po kilku miesiącach mają.
Ps No i jak ktos liczył faktycznie na Haalanda to podziwiam.
0
@arasz1819 przecież jest jasne że mogliśmy Leo podpisać z kasy z cvc. Ale Lapcio wybral superlige.
0
@tbas jak to się potwierdzi to wtedy będzie można coś mówić, ale też trzeba patrzeć pod kątem przyszłości klubu. Jeżeli tylko i wyłącznie chodzi o SL, której w takiej formie i pod batutą Pereza, też jestem przeciwnikiem, to wtedy słabo. Jeżeli chodzi o SL jako jeden z pomysłów na faktyczne ratowanie Barcy przed dłuoletnim kryzysem to trzeba mocno podumać co tu było korzystne. Nie sądzę, żeby Laporta robił coś w co nie wierzy, że będzie z korzyścią dla klubu. To nie ten typ co Rosello-Bartomeu.