La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

14

Niech Koeman wprowadza tych chłopaków teraz takich jak Gavi, Nico, Alejandro czy Demir, niech ich ogra bo i tak nie ma szans teraz już liczyć totalnie na nic, nie sądzę, że wyjdziemy na tym gorzej niż jakby mieli grać tacy powypalani piłkarze jak Pjanić, Umtiti, Lenglet, Busi, Alba, Filipek czy Roberto. Kwestie Martina pozwole sobie już przemilczeć.

konto usunięte

0

@Coutinho007 jedyne co zostało to szkółka

1

@BombowiecKrawczyk No dokładnie, szkoda jedynie, że nie ma tam 9 w tej szkółce.

0

@Coutinho007 o czyli przejściowy sezon, czas start?

2

@Coutinho007 Barca z obecnym składem nie ma źle.Jeśli weźmie się Depaya,Fatiego, Demira, Griezmana i Aguero choć 2 lata. Plus Dembele.To atak jest sztos.Jeśli w pomocy będzie grał Pedri gavi, De jong Puig rezerwa nie wiem co z Collado a jest Nico.W obronie Emerson/dest Araujo/Garcia/Alba /Balde i Mats.
To naprawdę mamy zacną ekipę Z rok pomoże Busi.A podejrzewam że w następnych okienkach pojawią się następni.Będzie dobrze.Depay i Griezman z przodu muszą na siebie wziąć grę.Będzie dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?