La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

To widzę Lieke Martens niezłą lipę odwaliła

0

@PatrychoO czy nadal ja szanujesz?

1

@PatrychoO A co się stało

2

@Encore nie strzeliła karnego w 81 minucie przy 2-2 i odpadły

0

@PatrychoO Ajaj. To boli troszkę.

konto usunięte

0

@PatrychoO Chodzi o to, że odpadły? Najlepszym zdarza się zagrać słabszy mecz, nawet Leo. Dziewczyna zagrała kapitalny sezon, z Barcą wygrała wszystko, zrobiła z koleżankami takie liczby, że głowa mała, a tu już widzę kolejna osoba dzisiaj się do niej przywala.

1

@amanter trochę mniej. Oby sobie z tym poradziła.

0

@LuisSalvano co nie zmienia faktu, że odwaliła lipę

0

@PatrychoO A dobrze ogólnie strzela?

0

@PatrychoO Messi z Chelsea też odwalił lipę w takim razie, o P$G nie mówiąc

0

@Encore no dobrze

0

@amanter Zaraz zobaczę tego karnego z ciekawości

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore beznadziejne wykonanie

0

@vangoor @LuisSalvano widzieliście, jak ona tego karnego strzeliła?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?