- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1129 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1129 Culés
0
Tak widzę zwycięzców lig:
City
Juventus
Atletico
Bayern
PSG
A tak bym sobie tego zyczyl:
Liverpool
Napoli
Sevilla
BVB
PSG
Jak to wygląda u was?
0
@Rust_Cohle Jesteś kibicem Sevilli?
3
@Rust_Cohle Barcelona przegrała mistrzostwo na własne życzenie, w tym sezonie się wzmocniła więc może być tylko lepiej i moim zdaniem dublet będzie nasz w tym roku (LL + PK)
3
@Rust_Cohle
Za ten Liverpool masz prze...piernikowane na La Rambli :D
1
@kamilop nie jestem, ale w sumie nie kibicuje szczególnej drużynie z La Ligii, a fajnie by było gdyby wygrali. Już poprzedni sezon mieli spoko
1
@AmigoBlancos Nie rozumiem tylko dlaczego :D Bo zasłużyli i pokazali jaja bez swoich podstawowych napadziorow strzelili 4 gole. Nie przeszli wałkiem dalej przecież.
2
@Rust_Cohle ja to widzę tak:
Chelsea
Juventus
Barcelona
Bayern
PSG
0
@MesQueUnClub_87 Nie bedzie zadnego pucharu nie z tym slabym trenrem
1
@Hasszz Pożyjemy zobaczymy.
0
@MesQueUnClub_87 Ale Atletico już było mam wrażenie rozluźnione. Obawiam się, że możecie zaliczyć falstart w tym sezonie, ale sie zobaczy.
A jeśli Faktycznie Griezmann tam pójdzie plus De Paul, to również będą jeszcze mocniejsi względem poprzedniego sezonu.
2
@Rust_Cohle Nie wykluczam opcji, że ktoś inny może zgarnąć ligę, ale czuję w kościach, że będzie dużo lepiej, niż rok temu w naszym wykonaniu.
1
@AmigoBlancos ja tam też Liverpool lubię i tego nie kryje
0
@Rust_Cohle tylko Barcelona
1
@MesQueUnClub_87 racja poza tym ta młoda ekipa ma dodatkowy rok doświadczenia i w tym sezonie będzie jeszcze mocniejsza. Moim zdaniem dublet jest realny.
0
@Rust_Cohle Połowa okienka za wcześnie na takie dywagacje :)
0
@Rust_Cohle gadasz o tym ze grasz na tyle jak ci przeciwnik pozwoli, a sam się zachwycasz Sevilla, ze mieli spoko sezon w lidze, a to przecież dzięki parodystom z miejsc 1-3 i dlatego sezon Sevilli wyglądał imponująco w lidze
0
@Rust_Cohle skasuj ten cienki Liverpool bo aż oczy bolą