La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

2

Rosja zmiotła z planszy Brazylię. Braziole wygrali szczęśliwie po tie-breaku z Argentyną, ale wyczuwam jeszcze porażkę z USA i cholera wie jak się skończy z Francją, która będzie grała o życie.
Na moje:
1. Rosja
2. USA
3. Argentyna
4. Brazylia
5. Francja
6. Tunezja

No, ale jednak liczę na Francję, że pokażą ciekawą siatkówkę z Brazylią..

konto usunięte

0

@michal26 No jak by Brazylia odpadła to hohoho

1

@michal26 Też mi się wydaje że Brazylia wyjdzie ale z 3/4 miejsca

1

@MesQueUnClub96 RACZEJ nie odpadnie, ale cholera wie. Gdyby przedwczoraj było 3:1, to byłbym niemal pewny, że by to przewalili. Z USA też raczej nie wygrają i mecz życia z Francją by był. No a tak? Są w nieco lepszej sytuacji niż Francuzi.

0

@michal26 Brazylia nie ma chyba możliwości zajęcia 4 miejsca, jak Francja wygra to ich przeskoczy, a jak nie to 3W do 2 u Argentyny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?