La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

2

W których dyscyplinach Polacy do tej pory zawiedli na IO? Nie jestem jakimś wielkim fanem i nie śledzę z wypiekami na twarzy wszystkich zawodów i wyników, ale z tego co się orientuję to chyba nikt nie zakładał, że w dyscyplinach, które odbyły się do tej pory zdobędziemy jakikolwiek medal. Niby koszykarze 3 x 3, ale to było tylko gadanie zawodników. Bukmacherzy byli chyba innego zdania. Świątek? Podobno Hurkacz miał większe szanse na medal niż Iga. Kajakarstwo? Sporty walki? Szpadzistki? Czy tutaj awans do finału nie był już sukcesem? Zawody, w których mamy PRAWDZIWĄ szansę na medal jeszcze się nie zaczęły.

0

@Zoker szpadzistki zawiodły, swiatek również minimum ćwierćfinał powinien być, koszykarze 3x3 to już nie wspominam bo napinali się na medal a wyszło jak wyszło, sporty walki tam niewiele w sumie oczekiwano

0

@Zoker tak naprawdę to taka prawdziwa szansa, gdzie nasi byli mocnymi faworytami to dzisiejsze szpady

0

@Zoker To prawda, w sumie poza kolarstwem gdzie można było liczyć na Kwiatka (choć też raczej jako miła niespodzianka niż obowiązek), to chyba jakichś wielkich zawodów nie było.
PS. Oczywiście drugi zawód to dzisiejsze szpadzistki, zapomniałem o nich.

0

@Xxxbarca4ever ale przecież Polacy grają w ćwierćfinale, bo czemu mieliby nie grać? Bilans punktów najlepszy mają.

0

@michal26 nie grają, mają gorsza średnia punktów

0

@michal26 sprawdź co decyduje o kolejności w tabeli, Polacy pożegnali się z igrzyskami

0

@Xxxbarca4ever No bilans bramek/punktów. Tak jest napisane

0

@michal26 w każdym razie odpadli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?