La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

5

Pierwszy set, to pełna dominacja.
Zobaczymy jak dalej, ale gładko powinniśmy ograć Iran. Umówmy się - mamy bardzo, ale to bardzo łatwą grupę. Postawić się nam mogą tylko Włosi, ale na moje grupę wygramy z kompletem punktów. Powiem więcej - stracimy max 2 sety.
Prawdziwa weryfikacja nastąpi w ćwierćfinale...tam możemy trafić na Rosję, Brazylię, USA lub Francę..no od biedy na Argentynę. Tak czy siak - tam będzie się działo i to będzie weryfikacja. Oby Brazylia była pierwsza, bo wtedy w finale się z Nimi dopiero spotkamy. Chciałbym USA lub Argentynę.

0

@michal26 ja bym nie skreślał Kanady, dziś fajnie powalczyli z Włochami nie mówię że ograją Polskę czy coś ale to nie będzie łatwa przeprawa

1

@michal26 ja bym chyba najbardziej chciał Rosję, wyłączy się Mikhaylov i zagrożenie spada o 50%, dodatkowo z nasz zagrywką ich przyjmujący mieliby olbrzymy problem

0

@Xxxbarca4ever ale Włosi to nie Polacy. Będzie 3:0

0

@FCB24 ale Rosja, to Rosja. Wybitnie turniejowa drużyna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?