La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1330 Culés

0

Ile się czeka na szczepienie przeciw Covid? Jeśli powiedzmy bym się zarejestrował w przyszłym tygodniu to orientacyjnie kiedy byłoby to szczepienie?

2

@RomanHoffer teraz to pewnie raz dwa i miałbym termin

1

@RomanHoffer Zadzwoń na infolinię, podejrzewam, że nawet jutro Ci termin umówią :) Ja tak miałem, ale chciałem dwa tyg póżniej żeby w robocie sobie wolne załatwić w razie gorączki czy cos

1

@RomanHoffer Zależy od poradni/szpitala w którym się rejestrujesz i od obłożenia w nim. Nie da się tak sprecyzować.

5

@RomanHoffer
Z portalu pacjenta jak szef sobie wybierzesz termin i lokalizacje jaka Ci pasuje

https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/szybsza-droga-do-terminu-szczepienia

0

@msmsms a nie wiecie czy Johnsonem nadal tak ciężko się jest zaszczepić? Czy może jest już bardziej dostępny?

1

@RomanHoffer Wydaje mi się, że wszystkie szczepionki są już łatwo dostępne.

2

@msmsms łatwo dostępne bo w końcu ludzie ogarnęli, że są gówno warte i stąd mało chętnych na szczepienia.

0

@RomanHoffer Johnsonem to w każdej nadmorskiej miejscowosci z buta sie zaszczepisz, pod kościołami na podlasiu ;) musisz sie tylko rozejrzeć. Ale od kordynatora szczepien mam info, ze pfizer to Lambo szczepionek a Johnson to taka solidna Toyota. Jak masz czas i mozliwosci to przyjmij pfizer/moderna czyli mRna

1

@Mareeek2050 Spadła liczba zakażen, a więc spadła liczba chętnych do szczepień. Ludzie to prosty gatunek.

0

@RomanHoffer Zależy gdzie mieszkasz. Johnson jest nawet na jutro.

0

@RomanHoffer u mnie terminy są kiedy tylko chcesz :) oczywiście rejestracja przez ikp. Mało co ludzi się u nas szczepi, max 1-3 osoby w kolejce :) nie wiem jak duże miasta :)

0

@Edoss U mnie jest odwrotnie. Nie było chętnych do tego stopnia, że punkty szczepień wszystkie zostały pozamykane i najbliższy znajduje się obecnie 65 kilometrów od miasta.

0

@Granto co ma do tego spadek liczby zakażeń??? Nie wydaje mi się, że to ma taki wpływ na to. Już samo to, że wymyślili tą śmieszną loterie i nagrody dla tych kto się zaczipuje świadczy o tym, że nie ma chętnych na te siki ze strzykawki bo większość ludzi ogarnęła co się dzieje. Druga sprawa to taka, że coraz więcej się mówi o tym, że dwie dawki nie wystarczą i trzeba będzie przyjąć trzecią, a później za pewne czwartą, piątą, szóstą i tak aż do wykończenia człowieka.

0

@RomanHoffer jakbys wszedl na profil pacjenta teraz to pewnie na jutro już bys miał gdzies w okolicy termin. ja czekalem 5 dni jakos bo chciałem moderne i było to jedyne miejsce które wtedy nią szczepiło u mnie w okolicy, na inne szczepionki mialem termin następnego dnia

« Powrót do wszystkich komentarzy