La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

1

Jak daleko udało wam się dotrzeć i znaleźć jakieś informacje o waszych przodkach? Coś ciekawego udało wam się dowiedzieć? Przyznam, że jest to mega interesujące, bo jestem ciekawy czym się niektórzy zajmowali 150-250 lat temu i czy były jakieś inne historie z tym związane.

0

@BartqRKO wiem tylko, że mój stary jest kominiarzem,a mama podciera starych Niemców.

0

@BartqRKO wiem tylko, że musieli być biedni i niezbyt inteligentni

2

@BartqRKO mój prapradziadek był szlachcicem ale niestety przegrał cały majątek i wpędził rodzinę w biedę. Inny krewny był bramkarzem i przed wojną nawet zagrał w reprezentacji.

1

@BartqRKO mój x-razy pradziadek był dosłownie nikim, potem stwierdził że wytnie sobie żebro zeby powstała kobieta, kabaret

0

@BartqRKO Też mnie to interesuje. Np. czy brali udział w jakiś kozackich bitwach.

3

@BartqRKO Ja wiem tylko że jedna gałęź rodziny niby pochodzi od szlachty i jest to całkiem możliwe bo znakomita większość krewnych z tejże gałęzi jest tak zadufana i głupia że to by pasowało.

« Powrót do wszystkich komentarzy