La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

5

Kogoś jeszcze dziwi, że na UAM się zrobił taki syf? Od lat wiadomo, że polskie uczelnie pikują. W Bydgoszczy niedawno profesorek zrobił sobie biznes z oblewania studentów. Na UAM też bywały takie przypadki, ale nie na taką skalę. Biznes i pieniążki. Tak to wygląda. Gdy zaczynałem studia to na wydziale może było z 5 Ukraińców i kilka osób z innych krajów. 2017 rok. Teraz będzie wylew. Pół biedy, bo tamci chociaż po angielsku dawali radę, a Ci teraz? Cyrk na kółkach i nic więcej...
Edit: dziekan UAM sobie przyznał w ostatnim miesiącu 40 tys. zł razem z nagrodami, gdy normalnie to około 15 tys. zł

0

@BorzyKrzys Moja partnerka do niedawna pracowała właśnie w Bydgoszczy na uczelni i była odpowiedzialna za Erasmusów. Cyrk co tam się czasami wyprawia. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak wspomniałeś, profesorki itd. robią sobie na tym własne interesy. Dziewczyny przełożeni to już w ogóle parodia. Nic nie robią, przypisują sobie wszystkie zasługi a niepowodzenia zwalają na pracowników i obarczają ich konsekwencjami. Jeżdżą za uczelniane pieniądze gdzie chcą, wydają na co chcą i generalnie wszyscy tam pracują "po znajomości".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?