- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
2
Tymczasem Elektrownia Turów ma kolejne kłopoty. Jak podaje Gazeta Wyborcza "Nowy, wybudowany za ponad 4 mld zł blok energetyczny w Turowie został wyłączony już po miesiącu działalności. Teraz okazuje się, że błędy popełniono i przy projektowaniu, i przy uruchamianiu elektrowni.
Dziennik przypomina, że nowy blok elektrowni Turów w Bogatyni (woj. dolnośląskie) działał tylko przez miesiąc. Został oddany do użytku w połowie maja, a nieczynny jest od 19 czerwca. Okazuje się, że cała sprawa wiąże się ze złym projektem, niedopasowanym do warunków kopalni i elektrowni Turów" - czytamy.
2
@fart No i weź teraz postaw u nas elektrownię atomową :D Przecież te cymbały doprowadzą do katastrofy w pierwszym miesiącu użytkowania
2
@Bykunn Aż strach pomyśleć i tak sobie myślę czy jest coś czego nie jesteśmy w stanie zepsuć?. ;D Mnie bardziej śmieszy fakt, kto wyraził zgodę na budowę skoro jest błąd w konstrukcji bloku? ;D kto to zaakceptował skoro błędy były już przy projektowaniu? Sasin? ;D
2
@Bykunn i nie dziwne, jak przyjeżdżają nafurani budowlańcy, potem poprawiają nafurani hydraulicy itd.. xD
2
@fart Albo jakiś daleki krewny :D A czy to nie był czasem ten blok który mieli rozbierać? Czy to jeszcze inna historia?
1
@Bykunn A Oni coś mieli jeszcze rozbierać ;D O panie jak będą tak rozbierać jak budują to może być jeszcze ciekawie ;D ;D wydaje mi się, ze to zupełnie inna historia.
2
@fart Możliwe. Bo mi się kwoty nie zgadzają. Tam chodziło o jakieś 1.5 mld zainwestowane w inwestycję którą trzeba rozebrać :D Ale już widzę, to było w Ostrołęce
1
@Bykunn Jak u nas powstanie atomówka to Polacy nie będą mieli nic wspólnego z projektem i wykonaniem.
1
@Bykunn elektrownia atomowa( plus oze) jest niezbędna bo nie zależy od pogody do tego czasu trzeba zmienić ekipe rządzących.
1
@Bykunn to nie to to jest 1, 5 mld plus 4 mld wywalonych w błoto 2 różne inwestycje.Poprostu nieudacznicy.