La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

1

Co to za piłkarz?

- jest najlepszym strzelcem swojego zespołu w historii, mimo to nigdy nie został królem strzelców w lidze
- nie zakwalifikował się z reprezentacją na euro 2008
- miał epizod w Stanach Zjednoczonych

konto usunięte

0

@Herato Defoe?

3

@Herato Wayne Rooney i tez moglby byc Robbie Keane.

1

@JimMorrisonFCB gratulacje

1

@JimMorrisonFCB Nigdy nie został królem strzelców ligi? xD Aż się wierzyć nie chce

1

@Bykunn Tez w to nie wierzylem dopoki nie sprawdzilem :) Tak samo jak to, ze Anglii nie bylo na Euro 2008.

0

@JimMorrisonFCB mogłem dodać że w swoim pierwszym meczu w LM zdobył hat trika to by rozwiało wątpliwości :D

konto usunięte

2

@Bykunn Miał trochę pecha. W 09/10 strzelił 26 bramek, ale wyżej znalazł się Drogba z 29. Za to w sezonie 11/12 Van Persie został królem strzelców z 30 bramkami, a Rooney zakończył sezon z 27. Warto też dodać, że Rooney pracował sporo na tego "głównego" napastnika. Tym samym królami strzelców w Manchesterze zostali Ronaldo, Berbatov, czy Van Persie po transferze z Arsenalu.

0

@Herato dużo można dopasować, choćby Lampard

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?