- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1092 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
146 odpowiedzi
LAMC_10
5
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
42 odpowiedzi
MirusAmisz
35
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1092 Culés
4
https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/949418/oto-on-wszyscy-na-niego-czekali-foto
Bardzo spoko te nowe bolidy od 2022 roku
0
@MeMyselfAndI tylko lipa,ze beda o 3-3,5sekundy wolniejsze.
0
@MeMyselfAndI a mi się nie podobają, są strasznie proste w porównaniu do obecnych.
Ale efekt przyziemienia zrobi swoje, będzie więcej walki mam nadzieję.
2
@SteuerFreiMoney 2-3 sezony i będą szybsze niz te, to samo co na początku ery hybrydowej. Na początku wolne taczki a bardzo szybko przeskoczyły poprzednie z V8. Z reszta bardziej niż na prędkości na prostej to liczę na ciekawe wyścigi, bo np Monako przy aktualnych bolidach czy W Barcelonie to są tak nudne wyścigi, ze jedyny moment emocji to kwalifikacje w sobotę.
0
@Chaoss spokojnie, wydaje mi się ze będzie ładniejszy, poczekajmy na malowanie drużyn, teraz conajwyzej możesz przewidywać jak bardzo podobna będzie alfa :D
0
@ptrx niestety bolidy nadal będą za ciężkie i za długie.
0
@Chaoss no szkoda, ale aerodynamika chociaż trochę ułatwiona, o ile długość mi nie przeszkadza bo wyglada zajebiscie, tak bolid mógłby być nieco krótszy