La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Depay to kozacki zawodnik, ale troche mam wrazenie, ze jego nie interesuje Barca sama w sobie. A pewien splendor. Najwyzsza liga. I dlatego moglby przejść nawet z Barcy do Realu. Jego przyjscie bylo tak przeziez uzaleznione od Koemana. Oczywiscie nie musi to oznaczac, że bedzie gral zle. Bo moze udowodnic chciec cos samemu sobie. Po nieudanym pobycie w Manu. Ogólnie to i tak dobrze, ze nie deklaruje nic w stylu "od zawsze kochałem Barce". A potem biedze pensje na poziomie Dembele czy Griza.

konto usunięte

4

@koksik2700 Nie no chłop na starcie obniżył zarobki, a pewnie miał oferty większe od tej głównej. Chce tu grać na 100%. Fanem Barcelony był
https://www.google.com/search?q=youngdepay+bar+elona&oq=youngdepay+bar+elona&aqs=chrome..69i57.6157j0j4&client=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=_CaaUG9IbwpnNM

1

@koksik2700 po czym to stwierdzasz, że go nie interesuje Barca? a nawet jeśli....należy się przyzwyczajać do tego, że często piłkarze to najemnicy... Niema się co łudzić że era Iniesty, Xaviego, Puyola, Tottich, i innych legen poszły w zapomnienie..a Ci, którzy deklarują że wielce kochają klub-szybko o tym zapominają, dla przykładu młody Moriba...

jednak Depaya bym się nie czepiał bo nic oficjalnie nie deklarował i niema co robic sobie cisnienia...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?