La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

15

0

@Kettger niedawno wydana wersja gry, była głównie skierowana do testowania kodu sieciowego. Prawdziwe zmiany pokaże nam Demo gry. Nie mogę się doczekać. Kozak wygląda to

0

@Kettger na zbliżeniach zawsze spoko to wyglądało. Byle komiczna mimika tego nie popsuła. Teraz czytam, to po prostu jakiś gościu to zrobił. Nie wierzę, że tak to będzie wyglądało od Konami.

0

@Kettger byl juz jakiś oficjalny gameplay z silnikiem unreal? Na yt same fejki a czekam na te grę żeby w koncu zmienić fifę na coś fajnego.

3

@Kettger O kurna. Pięknie ten model wygląda, ale pamiętajmy że to tylko model 3D. Wciąż trzeba czekać na jakieś czyste gameplaye z gry. Ale to co wrzuciłeś - śliczne.

Poza tym nowa wersja Unreal Engine będzie pozwalała na bardzo szczegółowe modele postaci jak i obiektów poprzez technologię Nanite. Jeśli developerzy będą ją sprawnie wdrażać, to możemy być świadkami naprawdę bardzo realistycznej grafiki.


3

@kuz Prezentacja będzie 21-go lipca.

1

@Kettger Ja już się na te przedpremierowe czary mary Konami nie nabieram. Robią tą samą taktyke od jakichś 13 lat :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?