La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

7

W TVP(dez)Info już 4 dzień nonstop nawalanie o Tusku. Ciągle powtarzanie tych samych frazesów, materiałów, wypowiedzi. Tak się pierze ludziom głowy.
Nawet przy wyborach prezydenckich nie było takiej propagandy.

3

@barcelonaLM Goebbels byłby dumny.

0

@barcelonaLM Pikachu face

konto usunięte

2

@barcelonaLM to po co oglądacie te TVP?

1

@Explode Ogladaja bo ludzie w Polsce są uzależnieni od tego gadającego monitorka. To bardzo przykre ale w 90% polskich domów TV jest centralnym miejscem w domu oraz w okol którego toczy się całe życie.
Zamiast wziąć książkę ludzie wola oglądać TVP lub TVN (dwie grupy są sobie równe)

U mnie w domu nie ma TV od 16 lat, jestem za to strasznie wdzięczny rodzicom.

1

@barcelonaLM i tak według sądazy pisowi spadło do 29% a koalicja 23%holownia 17% efekt tuska jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?