La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

Jeśli pogłoski o pensjach są prawdziwe, to nie wiem czy rewolucja totalna nie będzie niezbędna żeby jakoś poradzić sobie z tą sytuacją. I chodzi mi tu o wyprzedaż prawie całego składu, bo 170 baniek nie weźmie się tylko z odejścia Pjanica i Brejta (którzy podobno są tego najbliżej).
Boje się, że jedynym wyjściem będzie oddanie składu i postawienie na młodych oraz na gwiazdy małego formatu.

Nie jestem ekonomistą, ba nigdy nie zarządzałem nawet małą firmą więc jeśli się mylę to proszę o informacje co więcej można zrobić.

konto usunięte

0

@Whudi to tak nie działa. Nie możesz oddać całego składu, bo sponsorzy zjedliby cię i puścili w skarpetkach.

0

@Kurkmen Ja wiem, nie mówiąc o tym że wtedy jakość sportowa byłaby koszmarna. Napisałem to co przychodzi mi na chłopski rozum, dlatego jestem ciekaw co Presidą planuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?