- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
145 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
38 odpowiedzi
MirusAmisz
35
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
0
W sumie zabawna sprawa, że Saul w 2017 roku przedłużył umowę z Atletico do 2026 roku, a już w 2021 prawdopodobnie odejdzie z klubu.
2
@Homeopata8989 Better Call Saul.
3
@Homeopata8989 umowa na 9 lat o kurła
0
@Homeopata8989 przeciez chyba nie można przedłużyć umowy na taki długi okres maxxx to chyba 5/6 lat
0
@sergio5 Inaki tez przedłużył o 9 lat, tak samo ktoś z Osasuny niedawno
2
@Homeopata8989 Wojciech Stawowy kiedyś przedłużył kontrakt z Cracovia o 10 lat, a potem chyba po miesiącu odszedł z klubu :D
0
@sergio5 Możesz i na 20. Dlaczego by nie? Utarło się te 5 lat, ale raczej nie jest to maks.