La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

0

Nie spodziewałem się, że po odpadnieciu Francji, Niemiec i Austrii będę liczył na kogoś porażkę bardziej niż tych 3 ekip razem wziętych.

1

@BorzyKrzys Masz na myśli angoli czy makarony?

0

@vangoor Hiszpanow pewnie.

0

@vangoor Trochę szacunku do ludzi z południa.

2

@Hasszz Hiszpania Dania wymarzony finał.
@BorzyKrzys Do Ciebie nie mam, a do nich mam mieć?

0

@BorzyKrzys Portugalia też już nie gra :]

0

@BorzyKrzys Pewnie chodzi ci o fotball coming homeee.

0

@Hasszz Raczej Anglie

0

@Coutinho007 Ogladamel pol godziny tego i tego zespolu no i angila o wiele przyjemniejsza pilke gra niz hiszpania. Wiec ja jestem za anglia.

0

@Hasszz To nie ma znaczenia, że gra przyjemniejszą piłke.

0

@Coutinho007 Dla mnie ma. Nie jestem hiszpanem ani anglikiem wiec to jedyne na czym mi zalezy.

0

@Hasszz Ja tam wole żeby nasze chłopaki z Barcy zgarnęły majstra niż zadufani w sobie Angole ale jak kto woli :)

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?