La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

konto usunięte

3

21 letni Ahmed Kutacu w Basaksehirze. Przez aktualną sytuację Schalke, klub musiał pogodzić się z zarobkiem w wysokości pół miliona, dzięki czemu zwolnili jego pensje (1.5 miliona). Miał być absolutny hit, jest kit jakich dawno nie było. Skoczył się w momencie, gdy Schalke się skończyło.
https://mobile.twitter.com/ibfk2014/status/1411701471016636426

0

@Khajio to był jakiś talent czy coś?

konto usunięte

0

@jeyx77x Jeden z największych w Schalke. Miał bardzo mocne większe do pierwszej drużyny Schalke, która wtedy utrzymywała się w górnej części tabeli. Można powiedzieć, że z nim na boisku mogliby powalczyć o drugie miejsce na jesień, ale Wagner wolał grać jednym z najgorszych napastników w lidze, który od lat miał renomę na poziomie Rasiaka w Polsce. Był bardzo podobny stylem do Benzemy, talent minimum na podstawowego zawodnika Lipska, ale podobno ambicje i podjęcie do zawodu miał jak typowy Turek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?