La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1743 Culés

13

Uważam, że zarząd Laporty robi świetną robotę i jak na razie to chyba nie mam się do czego przyczepić. Jednych sprzedaje, drugich wypożycza, a w ostateczności rozwiązuje. Do tego zrobił fajne wzmocnienia za nie dużą kasę i myślę, że jeszcze ktoś do nas dołączy, jest na to całe okienko.

2

@MesQueUnClub_87 Zgoda, na razie nie wygląda to źle. Mi tylko nie pasuje Aguero no ale cóż, to już tylko osobista preferencja

0

@MesQueUnClub_87 no tak klubowi brakuje skrzydlowym to co robi laporta? Sprzedaje trincao i konrada. Dwoch mlodych z potencjalem. Mowilem ze nowy sezon bedzie z griezmannem na lewym skrzydle eh

0

@amanter Przecież ten Konrad to figurował tylko na papierze, ile razy widziałeś jak gra u nas w piłkę? a Trincao jest jednym z tym, którzy się tylko przewiną przez ten zespół bez śladu jak reszta typu Deuloefeu, Denis Suarez czy Aleix Vidal. Nie ma po kim płakać.

1

@MesQueUnClub_87 Konrad miał słaby sezon w BB a ci dalej o niego płaczą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?