La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 675 Culés

konto usunięte

17

Bardzo mnie interesuje jak potoczy się dalsza kariera Jeremy Doku. Wczoraj w drugiej połowie pokazał bardzo duże umiejętności. Uwielbiam takich piłkarzy przypominających lata 80 cz też 90 gdzie piłkarze potrafili grać jeden na jeden a przede wszystkim szukali takiej gry i tego się nie bali robić. Chłopak ma znakomite przyśpieszenie i całkiem dobrą technikę a to na skrzydełku niesamowity atut. Brakuje takich piłkarzy na rynku co pokazał jedną akcję gdy zszedł z lewej strony do środka oddając niecelny strzał. A po drodze minął czterech włoskich zawodników. Coś czuję że może trafić do wielkiego klubu.

konto usunięte

1

@Janiama Oby nie za szybko, aby nie siedział na ławce i nie marnował swojego potencjału

2

@Janiama I to jak łatwo zrobił wtedy Włochów.Szybka noga i makaroniarze w szoku.

konto usunięte

6

@Janiama Dodajmy znakomity mental, to on ciągnął Belgów w końcówce

1

@Janiama Bardzo mi wczoraj zaimponował, ma imponujące przyśpieszenie i lekkość w dryblingu. Myślę, że może być niedługo w topce skrzydłowych.

1

@Janiama Doku za 3 lata będzie lepszy od Dembele, każdy klub, który go teraz kupi zyska fajnego skrzydłowego na lata z szybką prawą nogą, dynamiką i świetnym dryblingiem.

1

@Coutinho007 @Janiama @Encore . Wczoraj grał bardzo dobrze. Miał wiele chęci, ale na razie to za mało by stwierdzić że będzie z niego wielki piłkarz. W całym sezonie w Rennes miał ledwie 5pkt w kanadyjce i jedna czerwona kartkę.
Czyli na razie jest piłkarzem który robi wiatr. Ale za wiatr w piłce not nie przyznają...

0

@PatrykBarca W poprzednim sezonie czasem tego wiatru na lewej brakowało mi bo był tam sam Alba a Fati poważna kontuzja :/ Chociaż Fati to bardziej gra głową niż robieniem wiatru i dryblowaniem.

konto usunięte

0

@PatrykBarca Wiesz jak wychodzisz w pierwszym składzie Belgii w ćwierćfinale ME to już jest bardzo wysoki poziom. Trudno też oczekiwać wielkich liczb grając na skrzydle w przeciętnym klubie. Jego rolą jest dogrywać piłki ale to musi wykorzystać kolega. Wczoraj trzymał Belgia w grze o awans a to jest juz dużą wizytówka. On już robi karierę a czy będzie wielka czy też trochę mniejsza to i tak na poziomie nie osiągalnym przez miliony chłopców w jego wieku.

0

@Janiama Znaczy oczywiście. Ale biję do tego że wcale nie musi skończyć w "wielkim " klubie. Może być równie dobrze jak z Kapustka który też w jego wieku grał super na takim turnieju....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: