La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

0

Siemano, czy poleciłby ktoś jakiś monitor do 700 zł do konsoli Xbox series x? Pierwszy raz mam zamiar kupić konsolę, a telewizor u mnie w domu ciągle w użytku. Dlatego musze kupić jakiś monitor.

konto usunięte

1

@szela1899 4k + jakis HDR, ale za 700 to raczej lipa, pomyśl czy nie dorzucic drugie tyle nawet jakieś raty 0% i nie kupić 43 cali jakiegos taniego TCL czy Philipsa

0

@Ghotti Właśnie więcej nie chce dawać ;/. Zależy mi na płynności i dość ładnej grafice. Po prostu, żebym czuł przyjemność z gry, jakichś wygórowanych wymogów nie mam. Z tego może by coś było? https://m.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/acer-nitro-vg240ybmiix.bhtml?gclid=CjwKCAjwrPCGBhALEiwAUl9X09aR_itOg9r-22BmrwsXoqbBRHkQifQpYPeVj6fcUl29V15px6mcqBoCg7kQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

1

@szela1899 1920 x 1080, nie wykorzystasz potencjalu Xboxa. Koniecznie szukaj czegos z wieksza rozdzielczoscia, jak kolega wyzej wspominal najlepiej 4k bo dopier wtedy zauwazysz znaczaca roznice miedzy xbox series x a x360

0

@Whudi Okej, dziękuję wam. Wezmę to pod uwagę;)

konto usunięte

1

@szela1899 za 700pln nie kupisz monitora 4k widze iz najtaniej 1000pln 4k także bez sensu kupować xsx do montiora fhd bo pewnie nie zobaczysz roznicy vs x1 albo xss

1

@szela1899 a to może jakąś używkę skoro nie chcesz tyle kasy płacić?
Coś tego typu np: https://allegro.pl/oferta/monitor-aoc-u2879vf-28-4k-60hz-1ms-freesync-10714096836

Wiadomo, że z używkami nigdy nie wiadomo, bo mogą działać bez zarzutu, a równie dobrze mogą też na następny dzień już nie nadawać się do niczego.

0

@Yoshi94 Właśnie nad używką nie pomyślałem. Mógłbym kupić, tylko przynajmniej rok gwarancji jeszcze jakby był. Zrobię jakiś research. Dzięki za pomoc :D

0

@Ghotti Okej, przekonaliście mnie. Trza będzie trochę więcej zainwestować i kupić coś z 4k

konto usunięte

1

@szela1899 po prostu xsx i monitor fhd mija sie z celem ;)
promo sie skończyło, ale warto obserwować peppera, mozna sobie powiadomienia ustawić https://www.pepper.pl/promocje/monitor-27-4k-60hz-lg-27ul600-w-ips-410100

mam ten monitor od 2? lat czy też jego odpowiednik i jest ok :D wcześniej grałem na nim sporo szczególnie w FIFE miałem x1 i x1x jednocześnie i różnica była bardzo dużo fhd vs 4k także warto do 4k dopłacić. Teraz gram na TV OLED i to jest już kosmos wizualny :)

0

@Ghotti dziena!
Jeszcze coś takiego znalazłem, myślę że się nada:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-samsung-28-lu28r550uqrxen?gclid=CjwKCAjwrPCGBhALEiwAUl9X09G9qlQz4BLyZjAZ9MzEWNI9F4hFpkXrxjX9ffpsQLDY_BpnunSVrxoCYi0QAvD_BwE

Dopiero na początku września kupię, to jeszcze trochę czasu na poszukanie czegoś odpowiedniego

Edit, to nie 4k xd

konto usunięte

0

@szela1899 :D masz czas moze wleci jakies fajne promo czy cos ;) a nie chcesz TV? doplacisz do tyc 1100 ~~ 300zł i masz 43 cale

0

@Ghotti To trzeba na spokojnie uscisiąść i pomyśleć :D

1

@szela1899 Ja dorwałem TV sharpa 40 cali 4k za 1100, wiec mysle ze warto dozbierac i oprocz xboxa poogladac sobie netflixa i inne glupoty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?