La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

4

Do boju Francja!!! Liczę na Griezmanna że pięknie się pokaże na rynku wystawowym.
PS: zauważyłem bardzo mylne spojrzenie na Szwajcarię w komentarzach, to że we Francji jest sporo muzułmanów to wiadomo, ale Ci co uważają że Szwajcaria taka nie jest to są w wielkim błędzie - tam jest jeszcze więcej procentowo muzułmanów niż we Francji - Zurych, Genewa, Bazylea, Lozanna, Berno, Lucerna czy Sankt Gallen - wszędzie na ulicach są muzułmanie i nie tylko Albańczycy czy Marokańczycy - są praktycznie z całego świata. To Szwajcaria jest tak multi-kulti przy Francji, jakby porównać Holandię do Polski.

0

@JarekS Musielibyśmy go sprzedać za 70 milionów euro. Jedynym klubem, który lekką ręką może tyle wydać na Griezmanna jest PSG, ale on tam raczej nie będzie chciał odejść. Najmocniejsze kluby angielskiego mają jego pozycję bardzo mocno obsadzoną.
Włosi może by go wzięli, ale tylko w ramach wymiany. Sprzedaż Griezmanna jest według mnie prawie niewykonalna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?