La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

32

Śmieszne, że piłkarze robią się już tacy delikatni, że przez wyzwiska kibiców przeciwnego klubu, chcą zejść z boiska XDDD

5

@sintesox To straszne, że godzą się na takie poniżanie, pewnie nie jeden poszuka pracy, w której jest bardziej doceniany bo w końcu tu nie chodzi o pieniążki xD

7

@hayek powinni dostać podwyżkę, za pracę w ciężkich warunkach.

4

@sintesox Jak kibice Espanyolu obrażali Shakire, czy Pique, to Gerard grał dalej.

6

@Rewolucja123 Może ja jestem dziwny, ale na ich miejscu kompletnie nie obchodziłoby mnie, co oni tam sobie śpiewają, dopóki nie byłyby to groźby śmierci czy coś w tym stylu. Za niedługo, to za każde wyzwisko piłkarze będą schodzić z boiska i tyle będzie z gry

4

@sintesox No nie? Kiedyś taki figo przyjeżdżał w białej koszulce na CN i wytrzymywał jakoś to, że gwizdali na niego, opluwali, wyzywali i rzucali w niego czym tylko popadnie a jednak dalej grał :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?